Blog

2021’DE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLER NASIL ŞEKİLLENECEK

09 Aralık 2020

2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan Covid - 19 salgını her alanı etkilediği gibi 2021 yılının Dermokozmetik ürünler konusunda da köklü bir değişiklik ortaya çıkardı. Yüzümüzde kullandığımız maskeler ya da eldivenler 2021 yılı içerisinde kullanmamız gereken bakım ürünlerimizin de bu doğrultuda değişmesine sebep oldu. Özellikle uzun süreli maske kullanımı sonrası insanların evlerinde yüz bakımları için kullanması gereken ürünler oldukça değişti ve bir o kadar da önem kazandı.

 

ELLERİNİZİ UZUN SÜRE GENÇ TUTMAK İÇİN İPUÇLARI

06 Kasım 2020

Ellerin arkasındaki cilt, yüzden çok daha incedir. Bu nedenle bu bölge her zaman daha fazla kuruluk ve su kaybına uğrar. Güneşin etkisiyle de gerektiğinden kısa süre içerisinde ellerde kırışmalar ve lekelenmeler meydana gelir. Bu nedenle elleri doğal yollarla korumanın bazı yöntemlerini sizlerle paylaşmak istedik. Yıllara meydan okuyan eller için yapılması gerekenleri sıraladık.

YAĞLI CİLTLER İÇİN UYGULANACAK BAKIM ÖNERİLERİ

09 Ekim 2020

Yağlı cilt, ne yazık ki en yaygın cilt sorunlarından biridir.  Parlak bir tene neden olur ve sivilce, akne gibi bazı sorunlarla bizi karşı karşıya getirir. Uzmanların görüşlerinden derleyerek hazırladığımız içeriğimizde “Yağlı ciltler için neler yapmak gerekir?”, “Doğru bir cilt bakım rutini için hangi aşamaları uygulamak gerekir?” gibi soruların cevabını bulacaksınız. Keyifli okumalar dileriz. 

2'Sİ BİR ARADA: LEKE GİDERİCİ VE GÖZENEK SIKILAŞTIRICI MASKE

30 Nisan 2020

 Kişisel bakımına dikkat eden herkes, zaman zaman cildiyle ilgili problemlere maruz kalabiliyor. Yaş ilerledikçe, gerekli bakımlar zamanında yapılıp, gereken önlemler alınmazsa geçen süre zarfında daha büyük cilt problemleri  meydana çıkabiliyor.

PAPATYA ÖZLÜ EL BAKIM KREMİ – GAM CAMOMIL KREM

29 Nisan 2020

 Coronavirüsle mücadele ettiğimiz bu günlerde, kişisel hijyenimizi sağlamak adına sık sık el yıkıyoruz. Kendimizi ve çevremizdeki insanları nasıl koruma altına alabiliriz, onları nasıl riske atmayız bu unsurlara dikkat ediyoruz. Sürekli yıkanan ellerimiz, sık sık kullandığımız dezenfektanlar bu süre içerisinde ellerimizde aşırı bir kuruluk yapıyor ve yer yer aşırı sertlik problemlerini de yaşıyoruz.

ULTRA SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI ANTİOKSİDAN ŞAMPUAN – GAM PROPOLİS ŞAMPUAN

29 Nisan 2020

  Gam Propolis Şampuan, propolis ekstresi ile antioksidan bir özellik gösterir. Böylece, saçlarınıza yoğun besleyici bir formül sunarken aynı zamanda saç dökülmelerine karşı da etkili bir şekilde savaşır.

HIZLI SAÇ UZATICI ŞAMPUAN - GAM COFE ŞAMPUAN

28 Nisan 2020

  Kafein ve kahve ekstresi içeren, yoğun besleyici özel bir formüle sahip olan Gam Cofe Şampuan, saçlarınızı kökten uca besleyerek daha hızlı ve daha sağlıklı uzamasını sağlar. Gam Miracle Mask ile ...

SIKILAŞTIRICI VÜCUT BAKIM SABUNU - GAM FIT SABUN

28 Nisan 2020

 Zayıflama sürecinde ya da daha sıkı bir vücut isteyen her kişinin tercihi olabilecek Gam Fit Sabun, içeriğinde kırmızı biber ekstresi bulundurur. Kese ya da masajla uygulanması önerilen Fit sabunu, her duşta güvenle kullanabilirsiniz. 

AĞRI KESİCİ ISITICI MASAJ KREMİ - GAM D KREM

27 Nisan 2020

 Ağrı kesiciısıtıcı masaj kremi olan Gam D Krem, içeriğinde kırmızı biber ekstresi ve kafur bulundurur. Romatizma ağrıları, diz ve eklem ağrıları, sırt ve bel, boyun ağrıları gibi lokal alanlara uygulanan D Krem, uygulama yapılan bölgeyi ısıtarak, ağrısını keser ve rahatlama sağlar.

GAM SILICON KREM NEDİR? NE İÇİN KULLANILIR?

27 Nisan 2020

  Silicon krem, ciltte oluşan kesi ve skar izlerini, ameliyat sonrası izleriakne izleriyanık izleri gibi durumlarda kullanılan bir iz giderici bakım kremidir. İçeriğinde manilkara multinervisdimetikonsiklometikon ve collagen yoğun olarak bulunur. Açık yara üzerine uygulanması yasaktır. 

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.