Hakkımızda

Gam Kozmetik olarak 2018 yılından itibaren faaliyet gösteren fabrikamız, 1990 yılından bu zamana kadar farklı uluslararası markalara üretim yaparak, tüm tecrübe ve bilgilerini "Gam Kozmetik" Markası ile Türkiye pazarında güncel olarak kullanmaktadır.

Firmamız Dermokozmetik alanında fark yaratmak amacıyla yola çıkmıştır. Kaliteli ürün, Kaliteli Hizmet ve Memnun müşteri üçgeninde kurumsal bir yapıyla ilerlemektedir.

Dermokozmetik bakım ürünlerinin, kozmetik ürünlere göre farkını ve bu doğrultuda bilinçli bir kitle yaratmayı kendimize hedef koyduk. Her bir müşterimiz edindiği GAM KOZMETİK ürünleriyle hem dermokozmetik hakkında bilgi sahibi olacak hem de ürün deneyimi ile fark ettiği sağlıklı güzelliğin keyfine varacaktır.

Amacımız, Çin Tıbbının vadettiği ‘’uzun ve sağlıklı ömür’’ mottosuna bir de ‘’sağlıklı güzellik’’ ekleyebilmektir. Sürdürülebilirlik ve kalite anlayışını ön planda tutan yapımız ile ar-ge çalışmalarımıza yön verip, ürün gamımızı spesifik olarak şekillendiriyoruz.

‘’SAĞLIKLI GÜZELLİK’’ sloganıyla çıkmış olduğumuz bu heyecanlı yolculuğumuza, her gün güzellikler eklemeye devam ediyoruz. Bu yolculuğumuza , tutkumuzu da ekleyip ‘’KURUMSAL BAYİ AĞIMIZI’’ güçlendirmeye devam ediyoruz. Bayilerimize yerel,ulusal ve dijital ortamda tüm bilinirlik desteğini sağlayıp, kaliteli hizmet anlayışımıza eğitimlerimizle devam ediyoruz.

Biz giderek büyüyen bir aileyiz… Güzelliğin sağlıkla geleceğini, mutlu bir ekiple tüm müşterilerimize aktarmayı görev biliyoruz.

İşimiz KOZMETİK DEĞİL, AMACIMIZ ‘’ SAĞLIKLI GÜZELLİK’’tir.

Fabrika görselleri full.jpg (3.55 MB)Gam Fabrika resmi.jpg (2.91 MB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.